Nowości

Uczestnictwo w wystawie «MiningWorld Russia-2015»

W Moskwie skończyła się 19-a wystawa międzynarodowa sprzętu i technologii dla wydobywania i wzbogacenia kopaliny pożytecznych MiningWorldRussia.

Zakład Samarski "Strommashina" jest stałym uczestnikiem wystawy i co rok zapoznaje interesantów z asortymentem wyrabianego sprzętu w zakresie mielenia i suszenia rudnych i płonnych kopaliny pożytecznych, sprzętu transportującego, systemów odpylenia i oczyszczenia gazu i innych rodzajów sprzętu technologicznego. Na dodatek do głównego produkowanego sprzętu fachowcy naszego zakładu przedstawili interesantom stoiska plany rozwoju zakładu i opanowania nowyj rodzajów sprzętu.

Dany format przedsięwzięć jest wygodnym placykiem dla organizacji spotkań biznesowych i rokowań z potencjalnymi zleceniodawcami. Warto wskazać, że MiningWorld Russia-2015 była aktywniejszą po ilości interesantów, stosunkowo wystaw lat zeszłych. Przedstawicieli naszego zakładu przeprowadzili szereg spotkań z potencjalnymi zleceniodawcami, do spraw dostawy sprzętu dla suszenia i utylizacji odpadów technogennych (muł wiertniczy). Interes do zakładu Samarskiego "Strommashina", jak dostawcy podobnego rodzaju sprzętu, jest stałym. W obecnej chwili można wyróżnić tendencję aktywizacji popytu, to związano z sytuacją na rynku walutowym i kursem na "Zastąpienie importu" odpowiednio do programu Federacji Rosyjskiej.

Tak samo szczególną ciekawość była wykazana do sprzętu suszarniczego i urządzenia do mielenia, między innymi do młynów młotkowych tangencjalnych. Do niedawna produkcja młynów MMT i wałkowych była ograniczona i informację o ich opanowaniu nasi potencjalni Zleceniodawcy wyróżnili szczególną uwagą.

Dana informacja jest zwłaszcza aktualna dla producentów proszku mineralnego, ponieważ rosnące zapotrzebowanie na ten materiał zobowiązało producentów wzmagać moc produkcyjną.

Na ogół, interesanci wystawy wykazali dużą ciekawość do sprzętu zakładu Samarskiego "Strommashina".

Dokładniej o wystawę można zapoznać się za linkiem www.miningworld-russia.primexpo.ru


Opublikowano: 7 Май 2015 | Inne nowości