Nowości

Zakład Samarski «Strommashina» uczestniczył w wystawie "MiningWorldCentralAsia 2014"

MiningWorld Central Asia 2014

Z 17 do 19 września 2014 w m. Almaty, Kazachstan odbyła się duża i najwięcej autorytatywna w Kazachstanie i regionie Azji Centralnej międzynarodowa wystawa kompleksu górniczo-hutniczego, która zjednoczyła wiodących producentów i fachowców, a także przedstawiła całościowy kompleks technologii i usług dla kompleksu kopalnianego i górniczo-przerabiającego.

Za 20 lat swojego funkcjonowania ta wystawa stała się tradycyjnym miejscem spotkania i zjednoczoną platformą dla przedstawicieli górniczo-hutniczej wspólnoty Republiki Kazachstanu i fachowców więcej niż z 28 krajów świata. Właśnie tu co rok demonstrują się czołowe technologie i ostatnie osiągnięcia w przemysłu kopalnianym i górniczo-hutniczym, które w dalszym ciągu znajdują swoje wykorzystanie na przedsiębiorstwach Kazachstanu.

Zakład Samarski "Strommashina" przedstawił sprzęt w zakresie mielenia i suszenia rudnych i płonnych kopaliny pożytecznych, systemy odpylenia i oczyszczenia gazu i inne rodzaje sprzętu technologicznego, używanego w w przemysłu kopalnianym i hutniczym.

Tylko za ostatni rok naszym zakładem były opanowane kilku rodzajów nowej produkcji, używanej w branży górniczo-wzbogacającej: młyny młotkowe tangencjalne wydajnością do 60 t/godz., mieszarki bębnowe, urządzenie bębnowe do grudkowania, linia produkcji mleka wapiennego.

W planach zakładu dalej uczestniczyć w podobnych przedsięwzięciach, dzielić się doświadczeniem, perspektywami rozwoju zakładu i projektami z opanowania nowego sprzętu (młyny wałkowe, kulowe młyny o średnicy do 3,5 m).


Opublikowano: 7 Октябрь 2014 | Inne nowości