Nowości

«Strommashina» będzie uczestniczył w Międzynarodowej wystawie budowlanej «Cement. Beton. Mieszanki suche ’2014»

Szanowni partnerzy!

Zakład Samarski "Strommashina" będzie uczestniczył w Międzynarodowej wystawie budowlanej «Cement. Beton. Mieszanki suche»’ 2014 z 2 po 4 grudnia w Moskwie na terytorium CWK «Ekspocentr».

W ramkach przeprowadzenia wystawy będzie zorganizowane Międzynarodowe forum budowlane «Cement. Beton. Mieszanki suche», na placyku którego będą zbierali się eksperci wiodące i gracze kluczowi rynku branżowego dla wymiany informacją i ustalania obopólnie korzystnych związków.

Wystawa stanie się znakowym wydarzeniem dla producentów, konsumentów i innych uczestników specjalistycznego budowlanego naukowo-produkcyjnego procesu.

W przedsięwzięciu będą uczestniczyli więcej 7000 specjalistów z 26 krajów świata. Wiodące eksperci zagraniczne i rosyjskie będą dzielili się swoimi wiedzami i doświadczeniem praktycznym. Wiodące eksperci zagraniczne i rosyjskie będą dzielili się swoimi wiedzami i doświadczeniem praktycznym. Na stoiskach będą przedstawione produkty i sprzęt dużych budowlanych firm Rosji i Europy, które są liderami na rynku światowym.

Stałymi uczestnikami i interesantami wystawy są przedstawiciele wielu przedsiębiorstw, które produkują różne materiały budowlane, takie jak: gips, kreda, proszki mineralne i inne płonne materiały. Zakład Samarski «Strommashina» jest jednym z starych partnerów. Za więcej niż siedemdziesięcioletnią historię funkcjonowania można z przekonaniem powiedzieć, że większość przedsiębiorstw, ktąre pracują w danym zakresie, jest wyposażona chociażby jedną jednostką sprzętu, wyprodukowanego naszym zakładem.

Za ostatni okres na zakładzie Samarskim «Strommashina» były opanowane kilku rodzajów nowego sprzętu, używanego dla rozdrobnienia i suszenia różnych materiałów: młyny młotkowe tangencjalne, młyny wałkowe, młyny kulowe bębnowe średnicą do 8 m, piecy grzania pośredniego, które nie mają analogów samoparowiec obrotowy dla produkcji gipsu i podgrzewacz warstwowy dla produkcji wapna.

Na wystawie będą obecne techniczni fachowcy naszego zakładu, które mogą nadać Państwu potrzebne konsultacje.

Czekamy Was na naszym stoisku    Nr. A1-2, poziom 1, sala 2, hala 7. Moskwa, Krasnopresnenskaja nad., 14, stacja metro Wystawocznaja.

Ждем Вас на нашем стенде  № А1-2, уровень 1,зал 2, павильон 7

Zakład Samarski Strommashina www.strommash.ru

Z tematyką wystawy można zapoznać się za linkiem http://infocem.info/. Moskwa, Krasnopresnenskaja nad., 14, stacja metro Wystawocznaja.


Opublikowano: 24 Ноябрь 2014 | Inne nowości