Nowości

Samarski zakład „Strommashina” wziął udział w 31. Międzynarodowych Targach Specjalistycznych Maszyn Budowlanych, Sprzętu i Urządzeń Stosowanych w Budownictwie oraz Maszyn Górniczych Bauma 2016

Szanowni Koledzy i Partnerzy!

Samarski zakład „Strommashina” wziął udział w 31. Międzynarodowych Targach Specjalistycznych Maszyn Budowlanych, Sprzętu i Urządzeń Stosowanych w Budownictwie oraz Maszyn Górniczych Bauma 2016, które odbyły się w Monachium. To jest regularnie organizowana wystawa branżowa, która słusznie cieszy się statusem kluczowego wydarzenia dla przemysłu budowlanego.

Bauma (nazwa jest skrótem od niemieckiego wyrazu Baumachinen) jest największą imprezą dla czołowych producentów i fachowców w branży górniczej, jak również dla dostawców surowców. Pierwsza edycja targów Bauma miała miejsce w 1954 roku. Stałym oficjalnym sponsorem wystawy jest Niemiecki Związek Producentów Maszyn.

Przedstawiciele naszego zakładu zachęcili delegatów firm do zaznajomienia się z asortymentem produkowanego przez nas sprzętu z zakresu mielenia i suszenia rudnych i nierudnych kopalin użytecznych, urządzeń do transportu, systemów do oczyszczania gazu i oddzielania pyłu oraz innych rodzajów sprzętu technologicznego. W dodatku do głównych produkowanych urządzeń specjaliści zakładu opowiedzieli o planach rozwoju oraz opanowania nowych rodzajów sprzętu.


Opublikowano: 29 Июнь 2016 | Inne nowości